Latosa Escrima

Latosa Escrima Nedir?

GM Rene Latosa Tarafından 5temel konsept üzerine geliştirilmiş pratik,etkili Filipin Savas Sanatıdır.

Bu bir Filipinli savaş silahı ele alma sanatıdır ve Boks dövüş ve savunma amaçlı kullanılmaktadır. Farklı silah türleri kullanılır (baston, çift baston, bıçaklar, uzun baston, boş el (boks) ve tekme atmak.) Zamanlama, odaklanma, denge, koordinasyon, güç, patlayıcılık ve hareket hızını geliştirmede büyük faydalar. Sağlam, etkili, etkili ve gerçek prensiplerin büyük niteliklerine ek olarak.

LATOSA Escrima, ne uyguladıkları ya da sahip oldukları seviyeler ne olursa olsun, her dövüş sanatçısı veya yüksek performans yarışmacısı için idealdir; . Escrima, öğrencinin normalde önce kavramları öğrendiği ve ilk önce silahlar, ardından yumruklar aldığı normal dövüş sanatları eğitiminin aksine öğretildiği için farklı ve benzersizdir. LATOSA Escrima’da öğretim tam tersidir, öğrenci pratik kavramları, savaş stratejisini, önce silahları ve sonra boş eli kullanmayı öğrenir (boks). Bu, eğitimin önemli bir yönüdür, çünkü öğrenciyi silahları kullanmaya ve sokağın tehlikelerine maruz kalmaya ya da bir silahın potansiyel tehlikelerini bilmek ve makul bir şekilde tepki vermeyi ve saldırmayı öğretmek gibi bir kavgaya girmeye gerçekten aşinadır.

LATOSA Escrima, hayatta kalmak ve mücadele için temel becerilerin basit ve pratik ama gerçekten etkili kavramlarının bilgisiyle özgüven oluşturur. Erkekler, Kadınlar ve Çocuklar tarafından uygulanabilir . ODAK: Beden eğitimi, disiplin, kişisel gelişim, dövüş eğitimi, Erkekler, Kadınlar ve Çocuklar için kendini savunma amaç en etkili sistemdir.

LATOSA Escrima uygulamasının avantajları nelerdir?

  • Koordinasyon, hız, patlayıcılık, odaklanma ve denge geliştirmenize yardımcı olur.
  • İş kardiyo ve pleometri (direnç egzersizleri).
  • Vücut geliştiriciler için kas tanımını ve yağ yakma yardımcı olur. * Kadınlar için kendini savunma konusunda IDEAL
  • Sizi korur * Spor turnuvalarında yarışabilirsiniz
  • Diğer Dövüş Sanatları Uygulayıcılarında, mücadele alanı, hız ve etkinlik ile gerekli tüm faktörlerin temel prensipleri ve kavramlarının temellerini oluşturun.
  • Büyük prestij ve deneyime sahip bir Organizasyonda Eğitmen olarak kariyer yapabilirsiniz.